WALENTYNKOWA RELACJA LIDERÓW ŚDM

WALENTYNKOWA RELACJA LIDERÓW ŚDM

Kolejne spotkanie w ramach duchowych przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie już za nami. Tym razem zebraliśmy się na balu ostatkowo – walentynkowym wDSCF1242 Domu Kultury w Woli Zabierzowskiej, a była nas spora gromada – ponad 100 osób! Bawiliśmy się wyśmienicie! Dobra muzyka, smakowite przekąski przygotowane przez naszych rodziców i świetne humory towarzyszyły wszystkim uczestnikom podczas całego wieczoru. Nie zabrakło też modlitwy.

Na początku spotkania wysłuchaliśmy hymnu ŚDM, następnie ksiądz Piotr przybliżył nam postać świętego Walentego, a potem już mogliśmy rozpocząć tańce i pląsy, urozmaicane od czasu do czasu zabawnymi teledyskami oraz atrakcyjnymi konkursami , np. taniec z balonikami, prezentacja oświadczyn z różnych epok czy wybór króla i królowej balu.  Zwycięskie pary otrzymywały w nagrodę czekoladowe serduszka oraz  możliwość wspólnego tańca. Niektórzy spośród uczestników zabawy zaakcentowali walentynkowy charakter spotkania elementami stroju w kolorze czerwonym, czego najlepszym przykładem jest sam ksiądz Piotr, który wystąpił w eleganckim, czerwonym sweterku.

Zabawę zakończyła modlitwa w intencji Światowych Dni Młodzieży oraz Apel Jasnogórski, po czym rozeszliśmy się do domów, by powoli przygotowywać się już do przeżywania Wielkiego Postu.

Parafialni liderzy ŚDM:
Emilka i Kuba