KOCE, DOBRE JEDZENIE, MUZYKA I WYPOCZYNEK

KOCE, DOBRE JEDZENIE, MUZYKA I WYPOCZYNEK

Koce, dobre jedzenie, muzyka i wypoczynek – oto z czym zazwyczaj kojarzy nam się piknik. My postanowiliśmy nieco rozbudować znaczenie tego słowa.

27 czerwca spotkaliśmy się wspólnie, aby przywitać lato i kontynuować przygotowania do Światowych Dni Młodzieży. Wydarzenie zostało nazwane piknikiem, ale nie polegało tylko na siedzeniu, rozmowie i napełnianiu swoich brzuszków, jak to zazwyczaj bywa. Program naszego pikniku był nieco bardziej rozbudowany: ognisko, kiełbaski, pyszne ciasta upieczone przez rodziców, quiz wzbogacający naszą wiedzę o ŚDM oraz mnóstwo konkurencji sportowych i zabaw integracyjnych, które niewątpliwie przyczyniły się do świetnej zabawy. Udział brali wszyscy, zarówno młodzi ciałem jak i duchem.

Uczestnictwo w co najmniej trzech konkurencjach spośród: biegu z jajkiem, biegu w dwójkach ze związanymi nogami, wyścigu w workach, przeciąganiu liny, siatkówce oraz (chyba naszej ulubionej) balonówce, dawało szanse na wygranie w losowaniu nagrody głównej – pucharu wypełnionego snikersami (nietrudno się domyślić, kto był pomysłodawcą nagrody). Oprócz tego zwycięstwo w poszczególnej konkurencji oczywiście też było wynagradzane.

Ostatnie dwie godziny spotkania spędziliśmy pozując do ŚDMowego zdjęcia, biorąc udział lub oglądając quiz oraz bawiąc się w zabawy integracyjne. Piknik zakończył się modlitwą i Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

Myślę, że każdy kto zdecydował się przyjść, spędził sobotni wieczór świetnie się bawiąc w wyśmienitym gronie i na pewno nie żałuje swojej decyzji.

Dziękujemy wszystkim obecnym i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu! 😉

Ewelina Mądrzyńska – jedna z organizatorek pikniku

>> ZOBACZ  ZDJĘCIA  Z  PIKNIKU<<