PLANY GOSPODARCZE

  • -

PLANY GOSPODARCZE

Moi Kochani!

Minęły dwa miesiące mojego proboszczowania. Przy tej okazji chciałbym także poinformować o kilku planach gospodarczych, które zamierzamy zrealizować jeszcze w tym roku:

 

  • ocieplenie budynku obok plebanii, w którym zamieszkał ks. Kazimierz. Wszyscy jesteśmy mu wdzięczni za to, co uczynił dla dobra parafii i pragniemy, aby swoją emeryturę spędził w jak najlepszych warunkach;

  • zainstalowanie w kościele urządzenia audiowizualnego z dwoma telewizorami do wyświetlania tekstów pieśni;

  • przygotowanie pomieszczenia na zakrystię od strony północnej kościoła z oddzielnym wejściem zewnętrznym (niezbędne prace jakie nas czekają to: izolacja fundamentów, odgrzybienie ścian wewnątrz i pomalowanie, zrobienie wylewki i posadzki, poprawienie schodów zewnętrznych; bardzo potrzebujemy nowych mebli do zakrystii, które zmieściłyby wszystkie rzeczy liturgiczne).

 

Drodzy Parafianie!

W związku z planowanymi pracami proszę Was gorąco o potrzebne wsparcie finansowe w ramach niedzielnych składek bądź w postaci kopert bądź też w inny sposób. Możliwe są również wpłaty na konto parafii, które podane jest na naszej stronie internetowej. Mile widziani są sponsorzy.

Dotychczasowa Wasza pomoc finansowa pozwoliła zrealizować wiele wspaniałych dzieł w parafii i jest konkretnym wypełnieniem V przykazania kościelnego, które brzmi: Troszczyć się o potrzeby wspólnoty Kościoła.

Liczę na Waszą życzliwą akceptację i ofiarność, dziękując zarazem za wszystkie dotychczasowe ofiary.

Ks. Proboszcz  


RACHUNEK BANKOWY

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Opieki N.M.P.
32-007 Zabierzów Bocheński 107

Małopolski Bank Spółdzielczy w Wieliczce
65 8619 0006 0060 0600 1384 0001