ODPUSTOWE PODZIĘKOWANIE KSIĘDZA PROBOSZCZA

  • -

ODPUSTOWE PODZIĘKOWANIE KSIĘDZA PROBOSZCZA

Moi Kochani!

Pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania uroczystości odpustowych: panu kościelnemu i jego małżonce; panu organiście; młodzieży ze scholi oraz Liturgicznej Służbie Ołtarza; osobom, które zadbały o czystość naszej świątyni i piękną dekorację kwiatową; pani gospodyni i paniom, które zadbały o przygotowanie stołu odpustowego.

Dziękuję za dar zaangażowania strażakom – zarówno panom, jak i paniom – na których zawsze można liczyć; pocztom sztandarowym Ochotniczych Straży Pożarnych i szkół podstawowych; osobom niosącym chorągwie, feretrony i baldachim. Dziękuję za dar modlitwy członkom Żywego Różańca, dzieciom pierwszokomunijnym i tym najmłodszym sypiącym kwiaty i dzwoniącym na dzwonkach.

Z serca dziękuję rodzinom, wszystkim parafianom i obecnym na uroczystości gościom. Łączą się z nami duchowo także nasi chorzy, których cierpienia i modlitwy są dla nas wszystkich wsparciem nieocenionym.

Serdeczna Matko, Pani nasza Zabierzowska, miej w swojej opiece całą parafię!

Ksiądz Proboszcz