WYCIECZKA DO DOMU JP2 I ENERGYLANDII

WYCIECZKA DO DOMU JP2 I ENERGYLANDII

Najważniejsze informacje dla uczestników wycieczki:

• Wyjazd do Domu Jana Pawła 2 w Wadowicach i Rodzinnego Parku Rozrywki „Energylandia” jest w środę 11 lipca 2018 r. o godz. 8:00. Zbiórka na parkingu przy kościele o 7:45. Powrót do parafii około godz. 19:00 – 20:00. (lub później 🙂 )

• Osoby niepełnoletnie jadą pod opieką osoby dorosłej lub przynoszą pisemną zgodę rodziców na wyjazd.

• Pieniądze za przejazd i na grupowe bilety wstępu będą zbierane w autobusie.

• Koszt przejazdu:

• dzieci i młodzież – gratis

• dorośli – 25 zł od osoby

• Wstęp do Muzeum Domu Jana Pawła 2 w Wadowicach na godz. 10:00 i 10:10

• Bilet ulgowy grupowy – emeryt/rencista/inne  – 10,00 zł

• Bilet normalny grupowy  – 18,00 zł

• Wstęp do Parku Rozrywki ENERGYLANDIA: (ok. godz. 12:00)

• Dzieci do lat 31 zł

(Bilet dla dziecka które nie ukończyło 3 roku życia można zakupić na podstawie dokumentu potwierdzającego wiek dziecka.)

• Ulgowy grupowy (do 140 cm wzrostu) – 59 zł

• Normalny grupowy109 zł

• Urodzinowy – 1 zł (Wszystkie osoby do 18 roku życia. Wymagane jest okazanie dokumentu, potwierdzającego tożsamość oraz fakt, że w tym dniu jubilat ma urodziny.)
  • Kobiety w ciąży – 69 zł (Za okazaniem karty ciąży.)
  • Seniorzy +65 – 69 zł (Za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek.)
  • Osoby niepełnosprawne do 12 roku życia – 49 zł
  • Osoby niepełnosprawne od 12 roku życia – 69 zł

W cenie biletu możliwość wielokrotnego korzystania ze wszystkich dostępnych w Parku urządzeń, pokazów i atrakcji przez cały dzień, łącznie ze strefą Water Park według jego regulaminu. Dodatkowo płatne są: gastronomia, gry komputerowe i zręcznościowe, niektóre stoiska usługowe (foto-budka, malowanie twarzy-tatuaże, suszarka) i towary w sklepach znajdujących się na terenie Parku.

Więcej informacji mogę udzielić mailowo przez kontakt@parafiazabierzow.pl.

Pozdrawiam,
ks. Piotr