PRZYGOTOWANIE DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ

PIELGRZYMKA DZIĘKCZYNNA PO PIERWSZEJ KOMUNII

CZWARTEK 14 CZERWCA 2018 R.

Dzieci z klas trzecich, które 20 maja 2018 roku po raz pierwszy przystąpiły do Komunii świętej,  zgodnie z tradycją, która się wytworzyła od kilku lat w naszej parafii, pielgrzymowały na Kalatówki do pustelni Świętego Brata Alberta. Święty Brat Albert jest patronem trzecioklasistów i uczy je, że trzeba być dobrym jak chleb, który leży na stole i każdy może wziąć tyle ile potrzebuje. W czwartek 14 czerwca, mimo pochmurnego nieba, dwoma autokarami ruszyliśmy w stronę Zakopanego…

…czytaj dalej


Kto chciałby zobaczyć zdjęcia z pielgrzymek z poprzednich lat, może kliknąć na linki poniżej:


Tabelka do „Duchowego Dzienniczka po I Komunii”

Kliknij na obrazek, pobierz i wydrukuj, a potem wklej do swojego Dzienniczka i… wytrwale pracuj nad sobą! 🙂


Skomentuj