WYJAZD DO CENTRUM JP2

WYJAZD DO CENTRUM JP2

Sanktuarium  św. Jana Pawła II w Krakowie jest najważniejszym miejscem kultu świętego papieża w Polsce. Tutaj, przy jego relikwiach modlą się rzesze pielgrzymów z całej Ojczyzny, jak i spoza jej granic. Każdego 22. dnia miesiąca na „Białych Morzach” jest odprawiane archidiecezjalne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II na które zaprasza nas metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski. W jego imieniu kustosz papieskiego sanktuarium prosi naszą wspólnotę parafialną o przybycie do sanktuarium w dniu 22 stycznia. O godz. 17.00 rozpocznie się uroczysta Msza św., a po niej odbędzie się Procesja Światła. Na zakończenie uroczystości oddamy cześć relikwiom św. Jana Pawła II. Prosimy Was o liczny udział. Osoby chętne na wyjazd autokarem proszone są o zapisanie się na listę w zakrystii. Można dojechać do sanktuarium także we własnym zakresie.