XXIV Niedziela zwykła – 16 IX 2018

1. W najbliższy piątek, z racji trzeciego piątku miesiąca, po Mszach świętych o godz. 7.00 i 18.00 nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego. Tradycyjnie Msza wieczorna za zmarłych wypominanych w ciągu roku.

2. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 15.00, SPOTKANIE DLA RODZICÓW dzieci z klasy trzeciej w sprawie przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej.

3. Uczniów szkoły podstawowej z klas VII i VIII oraz gimnazjalistów zapraszamy w piątek 28 września o godz. 18.00 na uroczystą inaugurację przygotowań do sakramentu bierzmowania.

4. Spotkanie przedstawicieli Rady Parafialnej zapraszamy na plebanię w niedzielę 30 września o godz. 16.00.

5. Małżonków, którzy w tym roku przeżywają srebrny bądź złoty jubileusz przyjęcia sakramentu małżeństwa zapraszamy na uroczystą Mszę św. sprawowaną w ich intencji w niedzielę 28 października o godz. 15.00, a następnie do Domu Kultury w Woli Zabierzowskiej. Jubilatów, którzy przyjęli sakrament małżeństwa poza naszą parafią prosimy o zgłoszenie tego w zakrystii.

6. W sobotę 29 września Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do Bazyliki Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach. Zachęcamy członków naszych Róż do wzięcia udziału w pielgrzymce. Szczegóły w gablocie na afiszu informacyjnym.

7. Bóg zapłać mieszkańcom Ulesia od p. Henryka Kota do p. Janiny Zawadzkiej za złożoną ofiarę na kościół w kwocie 520 zł. W nadchodzącym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom II części Ulesia od p. Zbigniewa Trzepli do p. Wojciecha Szewczyka.

8. W ubiegłym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. Wiktorię Wesołowską z Zabierzowa Bocheńskiego.

Dobry Jezu a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.

——

Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia zdrowia i obfitości łask Bożych, zaś wszystkim Parafianom spokojnej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia. Niech Matka Boża, Pani Zabierzowska, ma nas w swojej opiece!