MŁODZI CHRZEŚCIJANIE WSPIERAJĄ MODLITWĄ PRZEŚLADOWANYCH BRACI

  • -

MŁODZI CHRZEŚCIJANIE WSPIERAJĄ MODLITWĄ PRZEŚLADOWANYCH BRACI

rozaniecSDM2015W czwartopiątkowy wieczór październikowy (23.10.2015) popłynęła do nieba modlitwa różańcowa za prześladowanych w różnych zakątkach świata chrześcijan. Większość uczestników nabożeństwa stanowili ludzie młodzi. Prosili dla swoich braci i sióstr w wierze o męstwo w chwili próby  i wierność Chrystusowi, aż do końca. A dla siebie o łaskę czytelnego dawania świadectwa swojej wiary w tych środowiskach, których żyją na co dzień.

Zanim nadejdą Światowe Dni Młodzieży, które będą wielką manifestacja wiary ludzi młodych, to już dziś trzeba spróbować poczuć się dumnym z faktu, że jestem uczniem Jezusa. Bardzo wielu chrześcijan robi to mężnie każdego dnia, często płacąc najwyższą cenę, czyli oddając swoje życie.


>>Kilka zdjęć z nabożeństwa<<


KONTAKT

Parafia Opieki Najświętszej Maryi Panny 32-007 Zabierzów Bocheński 107

+48 12 281 67 40

kontakt@parafiazabierzow.pl

http://parafiazabierzow.pl/

Traffic at a Glance

Odsłony 19.581

Dni w zakresie 30

Średnia dzienna liczba odsłon 653

Z wyników wyszukiwania 4.847

Unikalne IP 2.828

Ostatnie 30 minut 7

Dzisiaj 108

Wczoraj 287

Odwiedziny