ŚDM-OWA MAJÓWKA ROWEROWA 2016

  • -

ŚDM-OWA MAJÓWKA ROWEROWA 2016

W sobotę 28 maja 2016 r. miało miejsce kolejne wydarzenie przygotowujące naszą parafię do ŚDM Kraków 2016. Była to majówka rowerowa połączona z ogniskiem. Oto relacja naszej liderki:

Ognisko, kiełbaski, śpiew przy akompaniamencie gitar… Chyba można powiedzieć, że majowe spotkania powoli stają się naszą parafialną tradycją. Jest to okazja, by dobrze spędzić sobotnie popołudnie, spotkać się ze znajomymi, a przede wszystkim przekonać się, że gdy w lipcu przyjadą do nas pielgrzymi na Światowe Dni Młodzieży, rąk do pracy nie zabraknie. 🙂

Tym razem wyruszyliśmy spod kościoła na rowerach, by przy kapliczce na pętli w Chobocie odśpiewać wspólnie Nabożeństwo Majowe. Następnym punktem było ognisko przy wale wiślanym, na którym nie zbrakło tradycyjnej belgijki, piosenek w wykonaniu naszej scholi oraz pyszności przygotowanych przez uczestników ogniska.

Na zakończenie spotkania wypuściliśmy w niebo dwa płonące lampiony. Mimo trudności wymagających poświęceń, udało się, a gdy wszyscy spoglądali w niebo na oddalające się płonące punkty, schola odśpiewała hymn ŚDM. Wrażenie było niesamowite!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania sobotniej majówki: Księdzu Piotrowi, wolontariuszom oraz wszystkim, którzy spędzili z nami ten wieczór.

Emilia Baran


>>Zdjęcia majówki<<


WYSZUKIWANIE

LITURGIA SŁOWA NA DZIŚ

KONTAKT

Parafia Opieki Najświętszej Maryi Panny 32-007 Zabierzów Bocheński 107

+48 12 281 67 40

kontakt@parafiazabierzow.pl

http://parafiazabierzow.pl/

Traffic at a Glance

Odsłony 12.047

Dni w zakresie 30

Średnia dzienna liczba odsłon 402

Z wyników wyszukiwania 3.077

Unikalne IP 2.350

Ostatnie 30 minut 0

Dzisiaj 1

Wczoraj 346

Odwiedziny