POSTUDNIÓWKOWE IMPRESJE

  • -

POSTUDNIÓWKOWE IMPRESJE

20160416_115600Czy wiesz, że do Światowych Dni Młodzieży zostało już tylko 100 dni? Fakt, że tak niewiele dzieli nas od spotkania z Ojcem Świętym i młodymi z całego świata, postanowiliśmy uczcić rowerową studniówką pod hasłem „Sto kółek na 100 dni do ŚDM”. Na czele z księdzem Piotrem, wybraliśmy się na Campus Misericordiae w Brzegach, gdzie już w lipcu spotkamy się z Papieżem Franciszkiem na wspólnym czuwaniu i Mszy Posłaniowej.

Zanim jednak dotarliśmy do celu, mieliśmy okazję wejść do zabytkowego kościoła w Grabiu, o którego historii dowiedzieliśmy się dzięki uprzejmości miejscowego księdza proboszcza. Po 25 kilometrowej trasie zmęczeni przybyliśmy na miejsce, co postanowiliśmy uczcić rowerową rundką po Rondzie Światowych Dni Młodzieży. 🙂 Mieliśmy okazję po raz pierwszy, ale nie ostatni, odmówić w tym wyjątkowym miejscu modlitwę w intencji ŚDM oraz odśpiewać hymn. Drogę powrotną osłodziły nam lody, a dziękując za szczęśliwą pielgrzymkę, na ostatnim już przystanku pomodliliśmy się Koronką do Bożego Miłosierdzia.

Dziękujemy Panu Bogu za piękną pogodę i siłę, która wystarczyła nam, by wspólnie pokonać 50 kilometrów. Mamy nadzieję, że wszyscy wrócimy tam w lipcu.

Emilia Baran


ZOBACZ ZDJĘCIA<< 


>>ZOBACZ TRASĘ<<


KONTAKT

Parafia Opieki Najświętszej Maryi Panny 32-007 Zabierzów Bocheński 107

+48 12 281 67 40

kontakt@parafiazabierzow.pl

http://parafiazabierzow.pl/

Traffic at a Glance

Odsłony 11.784

Dni w zakresie 30

Średnia dzienna liczba odsłon 393

Z wyników wyszukiwania 2.956

Unikalne IP 2.158

Ostatnie 30 minut 0

Dzisiaj 3

Wczoraj 200

Odwiedziny

Mapa odwiedzin