VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26 V 2019

1. Na Mszy św. o godz. 11.00 ROCZNICA PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ UCZNIÓW Z KLAS IV.

2. Przypominamy, że w niedzielę 9 czerwca bp Jan Zając dokona uroczystego wprowadzenia relikwii św. Siostry Faustyny na Mszy św. o godz. 11.00. Zapraszamy do licznego udziału.

3. Uczestnikom październikowej pielgrzymki do Francji i Hiszpanii przypominamy o wpłacie III raty w wysokości 700 zł do końca czerwca, natomiast pozostałej części do końca sierpnia. Osoby, które rok temu nie uczestniczyły w pielgrzymce, prosimy o podanie danych (data urodzenia, adres zamieszkania) potrzebnych do ubezpieczenia.

4. Mieszkańcom V części Łąk dziękujemy za złożoną ofiarę na potrzeby parafii w kwocie 600 zł. Bóg zapłać! W nadchodzącym tygodniu o wystrój świątyni zatroszczą się nowożeńcy.

Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia zdrowia i obfitości łask Bożych, zaś wszystkim Parafianom i Gościom radosnego świętowania niedzieli oraz opieki Bożej na cały tydzień.

Niech Matka Boża, Pani Zabierzowska, ma nas w swojej opiece!