XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 XI 2019

1. Dzisiaj uroczystość odpustowa ku czci Matki Bożej, Opiekunki naszej parafii. Uroczysta Suma o godz. 11.30, której będzie przewodniczył ksiądz proboszcz, przeżywający w tym roku srebrny jubileusz kapłaństwa. Kazanie wygłosi ks. Marek Spólnik, proboszcz parafii w Przeciszowie.

2. Jutro Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. za Ojczyznę o godz. 9.00. Druga Msza o 18.00.
    Pół godziny przed wieczorną Mszą świętą Adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu, na koniec której odmówimy jedną dziesiątkę różańca i litanię do św. Jana Pawła II, prosząc, aby nieustannie wstawiał się za naszą Ojczyznę.

1. W środę o godz. 18.00 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Mszę świetą.

2. W piątek po Mszach świętych o godz. 7.00 i 18.00 nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego. Msza wieczorna za zmarłych wypominanych przez cały rok.

3. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Ubogich. Przed kościołem przeprowadzimy zbiórkę do puszek na rzecz ubogich. Połowa zebranej kwoty zostanie przeznaczona na przygotowanie paczek na święta Bożego Narodzenia dla osób potrzebujących z naszej parafii. Druga połowa, na archidiecezjalne dzieła miłosierdzia.

4. Za tydzień, na Mszę św. o godz. 15.00 zapraszamy pary małżeńskie, które w tym roku przeżywają swój złoty bądź srebrny jubileusz. Po Mszy św. Akademia Wdzięczności dla Jubilatów w Domu Kultury w Woli Zabierzowskiej.

5. Dziękujemy mieszkańcom III części Zaborcza za złożoną ofiarę na potrzeby parafii w kwocie 420 zł. W nadchodzącym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom I części Chobotu od p. Sylwestra Klimy do p. Zbigniewa Widły.

• Dzisiaj, o godz. 16.30 Wieczornica Patriotyczna w Domu Kultury w Woli Zabierzowskiej, na którą wszystkich serdecznie zapraszają panie z Koła Gospodyń oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej. W programie m.in. wspólny śpiew pieśni patriotycznych.

Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia zdrowia i obfitości łask Bożych, zaś wszystkim radosnego świętowania niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na cały tydzień.

Niech Matka Boża, Pani Zabierzowska, ma nas w swojej opiece!