II NIEDZIELA ZWYKŁA  – 19 I 2020

1. W trwającym Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan prośmy, aby nastała pełna jedność między wierzącymi w Chrystusa.

1. We wtorek Dzień Babci. Pamiętajmy w tym dniu o naszych Babciach oraz Dziadkach, zarówno żyjących, jak i tych, którzy odeszli już do wieczności.

2. Kandydatów bo bierzmowania – uczniów szkoły podstawowej z klas VII i VIII – zapraszamy w piątek o godz. 18.00 do kościoła na kolejne spotkanie w ramach comiesięcznych spotkań formacyjnych.

3. W przyszłą niedzielę podczas Mszy świętych o godz. 9.00 i 11.00 zamiast kazania odbędzie się koncert naszego chóru parafialnego Bel Canto, który na Mszy św. o godz. 11.00 wystąpi wraz z zaprzyjaźnionym chórem Cantata. Po Mszach serdecznie zapraszamy do udziału w krótkim koncercie.

4. Dziękujemy mieszkańcom I części Chałupek za złożoną ofiarę na potrzeby parafii w kwocie 600 zł. W nadchodzącym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom II części Chałupek od p. Krzysztofa Urygi do p. Renaty Solarz.

Plan kolędy do przyszłej niedzieli:

poniedziałek 20 stycznia

• od 9.00 – Zakrzeniec

wtorek 21 stycznia

• od 9.00 – Zabierzów Centrum od Ryszarda Wilkosza

środa 22 stycznia

• od 9.00 – Ulesie do p. Stanisława Zyma

czwartek 23 stycznia

• od 9.00 – dokończenie Ulesia od p. Mieczysława Ptaka

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Zabierzowskiej zaprasza wszystkich członków oraz sympatyków na Walne Zebranie Sprawozdawcze, które odbędzie się w sobotę 25 stycznia o godz. 17.00 w budynku remizy.

Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia zdrowia i obfitości łask Bożych, zaś wszystkim Parafianom radosnego świętowania niedzieli oraz opieki Bożej na cały tydzień.

Niech Matka Boża, Pani Zabierzowska, ma nas w swojej opiece!

Pielgrzymka do Chorwacji i Medjugorie – PROGRAM