NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 13 I 2019

1. W piątek po Mszach św. o godz. 6.45 i 18.00 nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego. Msza wieczorna o 18.00 w intencji zmarłych wypominanych w ciągu roku.

2. W przyszłą niedzielę podczas Mszy świętych o godz. 9.00 i 11.00 zamiast kazania odbędzie się koncert naszego chóru parafialnego. Z kolei o godz. 15.00 będzie kolędował zespół „Koledzy” z Domu Kultury w Woli Zabierzowskiej wraz z młodzieżą. Serdecznie zapraszamy!

3. W dniach od 5 do 14 października br. organizujemy 10-dniową pielgrzymkę autokarową do Francji i Hiszpanii. W programie m.in. Lourdes, La Salette, Montserrat, Barcelona. Szczegółowy program i zapisy na pielgrzymkę od przyszłej niedzieli. Koszt 2550 zł. Możliwość zapłaty w czterech ratach.

4. Bóg zapłać mieszkańcom Skotnicy za złożoną ofiarę na kościół w kwocie 440 zł. W następnym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Brzozówki.

5. W ubiegłym tygodniu odprowadziliśmy na cmentarz: śp. Krystynę Bednarczyk z Woli Zabierzowskiej, śp. Stanisławę Wilkosz z Chobotu oraz śp. Bronisławę Walczyk z Woli Zabierzowskiej.
Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

PLAN KOLĘDY – zobacz TUTAJ

Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia zdrowia i obfitości łask Bożych, zaś wszystkim Parafianom i Gościom radosnego świętowania niedzieli oraz opieki Bożej na cały tydzień. Niech Matka Boża, Pani Zabierzowska, ma nas w swojej opiece!