INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 I

          7.00     + Antonina Szmata greg. 15

         9.00     + Marian Hardyn – od Józefa i Aleksandry Hardyn z rodziną                                                          

      11.00     ++ Joanna i Rudolf Marzec oraz rodzice

        15.00    ++ Lesław Jędras 12 r.śm., Artur Komenda


Poniedziałek – 20 I

 

18.00      1) + Anna Frąś – od syna Piotra z rodziną (ks. Kazimierz)

 

2) + Antonina Szmata greg.16 (ks. Proboszcz)

 

Wtorek – 21 I – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

 

  7.00      1) + Anna Frąś – od wnuczki Aleksandry z rodziną (ks. Proboszcz)

 

2) + Antonina Szmata greg. 17 (ks. Kazimierz)                                                         

 

Środa – 22 I

 

  7.00     1) + Franciszek Szydłowski – od Janiny Bisztyga z rodziną (ks. Kazimierz)

 

2) + Antonina Szmata greg. 18 (ks. Proboszcz)

 

 18.00     NOWENNA DO M.B. NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

 

++ Monika i Mieczysław Płoskonka

++ Anna i Ferdynand Maśnica

++ Janina i Franciszek Kozakowscy oraz rodzice

+ Czesław Kołodziej – od Teresy i Wojciecha

+ Lucyna Lasek – od Chóru „Bel Canto”

+ Stanisław Świder – od wnuczki Wioletty z rodziną

+ Anna Bartoszek – od Koła Gospodyń z Woli Zabierzowskiej

+ Władysław Wąs – od żony

++ Maria i Franciszek Ptak

 

Czwartek – 23 I

 

  7.00      1) + Natalia Klima – od Hardynowej z synami (ks. Proboszcz)

 

2) + Antonina Szmata greg. 19 (ks. Kazimierz)   

 

Piątek – 24 I – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

 

  7.00      1) + Piotr Baran – od wnuka Rafała (ks. Kazimierz)

 

              2) + Antonina Szmata greg. 20 (ks. Proboszcz)

 

Sobota – 25 I – święto nawrócenia św. Pawła Apostoła

 

  7.00     1) + Natalia Klima – od Haliny Trzepla z Niepołomic (ks. Kazimierz)

 

2) + Marian Hardyn – od rodziny Krzysiców (ks. Proboszcz)

 

18.00     + Antonina Szmata greg. 21 (ks. Proboszcz)

 

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 I

 

         7.00     + Anna Frąś – od syna Stanisława z rodziną

         9.00     + Tadeusz Paliński 21 r.śm.                                                       

                                                        11.00     + Antonina Szmata greg. 22     

        15.00    ++ Michalina i Teofil Szyszko, Irena i Jan Harabasz, Franciszka i Jakub Jelonek