Intencje Mszalne 17 VI – 23 VI 2024

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 VI

7.00   ++ Józefa i Emil Waryan

9.00   ++ Danuta i Mieczysław Warian

11.00  ++ Maria Klima 4. r.śm., mąż Bogusław 22. r.śm.   

15.00   O błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Alana z okazji 18-tych urodzin


Poniedziałek 17 VI – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego

Msza Święta godzina 7.00

+ Władysława Fudalej – od siostrzenicy Bogumiły z rodziną (ks. Kazimierz)

Msza Święta godzina 18.00

+ Franciszek Marchewczyk – od Heleny Zaleńskiej (ks. Proboszcz) 

Wtorek 18 VI

Msza Święta godzina 7.00

+ Józefa Kozakowska – od Michała Płoskonki z rodziną (ks. Proboszcz)

Msza Święta godzina 18.00

++ Franciszka Wilkosz 14. r.śm., Franciszek mąż (ks. Kazimierz)

Środa 19 VI

Msza Święta godzina 7.00

+ Rafał Przewoźnik – od rodziny Marców z Nowej Wsi (ks. Kazimierz)

NOWENNA DO M.B. NIEUSTAJĄCEJ POMOCY i MSZA ŚW. godzina 18:00

O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla osób zaangażowanych w budowę ołtarza i dla mieszkańców Chobotu – za wstawiennictwem M.B. Nieust. Pomocy

Dziękczynienie Bogu za 40 lat pracy z prośbą o błog. Boże i zdrowie dla Aleksandry

Dziękczynno-błagalna z okazji 40. rocznicy urodzin Wojciecha – od rodziców

Dziękczynno-błagalna z okazji 15. rocznicy urodzin Ireneusza – od dziadków Zdzisława i Bożeny

++ Helena i Jan Sekunda, Stanisław Paliński

+ Andrzej Piński – od teściowej z rodziną 

+ Tadeusz Wuszczewski – od żony

+ Antoni Frąś – od syna Jana z żoną

+ Zofia Klima – od Józefy Kołodziej z rodziną

+ Genowefa Książek – od Krystyny i Jana Dziadoń

+ Stanisław Kozak – od Marii i Ryszarda Dziadoń

+ Elżbieta Więcek-Fiutak – sąsiadów Szydłowskich

+ Tadeusz Bożek – od Stanisławy Ćmak

+ Kazimierz Ćmak – od Romana i Blanki

+ Maria Kozak – od Krystyny i Józefa Klimów

+ Mirosława Turecka – od rodziców i uczniów z kl. VI w Woli Zabierzowskiej

+ Stanisława Jaje – od Moniki i Stanisława Kołodziejów

+ Konrad Antończyk – od rodziny Sekundów i Kmiecików

+ Władysława Kołodziej – od Wandy i Kordiana Czyżykowskich

+ Mieczysław Trzepla – od rodziny Solarz

+ Łukasz Samek – od rodziny z Dobczyc

+ Sławomir Wesołowski – od rodziny Grodowskich

Czwartek 20 VI – wspomnienie bł. ks. Władysława Bukowińskiego

Msza Święta godzina 7.00

+ Anna Wnęk – od Marii Orzechowskiej (ks. Kazimierz)

Msza Święta godzina 18:00

+ Krystyna Marchewczyk – od Marii i Wiesława Garncarzów (ks. Proboszcz)

Piątek 21 VI – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi

Msza Święta godzina 7.00

+ Józef Trzepla – od Agnieszki i Jacka Mazurów z Woli Batorskiej (ks. Kazimierz)

Msza Święta godzina 8.00

O błogosławieństwo Boże dla dzieci pierwszokomunijnych  od wychowawczyń klas trzecich z Zabierzowa Bocheńskiego

Msza Święta godzina 18.00

Za zmarłych wypominanych w ciągu roku (ks. Proboszcz) 

Sobota 22 VI

Msza Święta godzina 7.00

+ Stanisława Antończyk – od Barbary Ptak (ks. Proboszcz)

Msza Święta godzina 18.00

 1) + Władysława Fudalej – od siostry Stefanii (ks. Andrzej)

2) + Janina Dziadoń – od rodziny Kainów (ks. Kazimierz)


XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 VI

7.00       ++ Zdzisław Marzec 14. r.śm., Stanisława żona oraz rodzice

9.00       ++ Jan Nosal 24. r.śm., Anastazja żona 25. r.śm.

11.00      + Czesław Wilk 10. r.śm. – od syna Henryka z rodziną

15.00       Dziękczynno-błagalna z okazji 75. rocznicy urodzin Krystyny