V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 17 III
7.00 + Józef Świder – od dzieci
9.00 Za parafian
11.00 + Leszek Widła 10. r.śm.
15.00 GORZKIE ŻALE
15.45 + Franciszek Szydłowski 5. r.śm. i rodzice
Poniedziałek 18 III
Msza Święta godzina 7.00
+ Antoni Pilch – od Marii Maślaniec (ks. Kazimierz)
Msza Święta godzina 18.00
+ Stanisław Płoskonka – od syna Marka i córki Anety z Julią (ks. Proboszcz)
Wtorek 19 III – uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP
Msza Święta godzina 7.00
+ Aleksander Baran – od rodziny Hardynów z Woli Zabierzowkiej (ks. Proboszcz)
Msza Święta godzina 18.00
++ Józefa i Józef Jasonek oraz rodzice z obu stron (ks. Kazimierz)
Środa 20 III
Msza Święta godzina 7.00
+ Stanisław Łosiński – od chrzestnej Izabeli (ks. Kazimierz)
NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY i Msza Święta godzina 18:00
Podziękowanie Bogu i Maryi za opiekę nad Nikodemem z okazji 2. rocznicy urodzin z prośbą o dalsze potrzebne łaski
+ Józef Książek
+ Stanisław Uryga 6. r.śm.
++ Janina i Józef Jagła
++ Eugeniusz Hardyn 4. r.śm., żona Stanisława
+ Władysława Matusik – od rodziny Kuzaj z Kłaja
+ Tomasz Reguła – koleżanek żony z grupy przedszkolnej
+ Daniela Machaj – od kuzynki Janiny z rodziną
+ Kazimierz Ćmak – od kuzynek Wandy i Krystyny z rodzinami
+ Maria Kozak – od Zofii i Józefa Dudczaków
+ Jan Lasek – od rodziny Bąk
+ Stefania Szydłowska – od Lidii i Józefa Lasków
+ Mirosława Turecka – od Klubu Aktywnego Seniora z Woli Zabierzowskiej
+ Stanisław Słowik – od rodziny Przewoźników
+ Stanisława Jaje – od Aliny i Tadeusza Drożdżów
+ Władysława Kołodziej – od Elżbiety i Marka Szydłowskich
+ Mieczysław Trzepla – od rodziny Grochotów
+ Aniela Wnęk – od sąsiada Wiesława z żoną
+ Władysław Wilkosz – od kolegi Artura z rodziną
+ Łukasz Samek – od sąsiadów z Zabierzowa, domy koło szosy
+ Sławomir Wesołowski – od Renaty Baran
+ Krystyna Marchewczyk – od Józefy Ślebody
+ Aleksander Baran – od Antoniny Śleboda
+ Andrzej Pilch – od Barbary i Stanisława Sekundów z rodziną
Czwartek 21 III
Msza Święta godzina 7.00
+ Stanisław Płoskonka – od siostrzenicy Elżbiety z rodziną (ks. Proboszcz)
Msza Święta godzina 18.00
+ Antoni Pilch – od brata z żoną (ks. Kazimierz)
Piątek 22 III
Msza Święta godzina 7.00
+ Andrzej Pilch – od rodziny Zymów (ks. Kazimierz)
Droga krzyżowa godzina 17.15
Msza Święta godzina 17.50
+ Wanda Szydłowska – od syna Marka z rodziną (ks. Proboszcz)
Sobota 23 III
Msza Święta godzina 7.00
+ Wojciech Sowa – od Krystyny i Józefa Wyczesany (ks. Kazimierz)
Msza Święta godzina 18.00
+ Antoni Pilch – od Marii Niedbała z rodziną (ks. Proboszcz)
NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ – 24 III
7.00 + Antoni Landowski 14. r.śm.
9.00 + Aleksander Paliński 9. r.śm.
11.00 + Kazimierz Waśniowski 17. r.śm.
15.00 GORZKIE ŻALE
15.45 ++ Janina i Zygmunt Kowanec oraz rodzice z obu stron