ŚDM-owska KOLĘDA – DOŁĄCZ DO NAS!

  • -

ŚDM-owska KOLĘDA – DOŁĄCZ DO NAS!

chor-kolednicyWolontariusze ŚDM serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do Kolędy, z którą będziemy chodzić do domów znajdujących się na terenie naszej parafii. Potrzebujemy wiele chętnych osób! Zebrane pieniądze przeznaczymy na organizację przyjęcia pielgrzymów w naszej parafii. 🙂
Wspólna próba przed kolędowaniem odbędzie się w tę sobotę o 17.00 w salce przy plebanii. Gwarantujemy miłą atmosferę 😉 Jeśli ktoś nie dałby rady przyjść, prosimy o skontaktowanie się z nami w wiadomości prywatnej w sprawie uzyskania szczegółów ustalonych na spotkaniu. Na pewno odpiszemy!

Liderzy parafialni ŚDM: Emilia i Jakub Baran
 emiliabaran7@gmail.com 


KONTAKT

Parafia Opieki Najświętszej Maryi Panny 32-007 Zabierzów Bocheński 107

+48 12 281 67 40

kontakt@parafiazabierzow.pl

http://parafiazabierzow.pl/

Traffic at a Glance

Odsłony 19.573

Dni w zakresie 30

Średnia dzienna liczba odsłon 652

Z wyników wyszukiwania 4.846

Unikalne IP 2.826

Ostatnie 30 minut 1

Dzisiaj 100

Wczoraj 287

Odwiedziny