Ogłoszenia duszpasterskie – 2 VIII 2020

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Wyrażamy wdzięczność wszystkim Drogim Ofiarodawcom, którzy w lipcu wsparli potrzeby parafii. Wysokość ofiar składanych w kopertach bądź przelanych na konto wyniosła 4450 zł. Bóg zapłać!

2. Zapraszamy w poniedziałek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.15, natomiast w środę na wieczorną nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź przed Mszą poranną oraz popołudniu od godz. 17.15.

4. W niedzielę 16 sierpnia, na Mszy świętej o godz. 11.00 PARAFIALNE DOŻYNKI – dzień dziękczynienia za owoce ziemi.

5. Dziękujemy nowożeńcom za dekorację kwiatową. W nadchodzącym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom II części Uliczki od Domu Nauczyciela do p. Jerzego Wesołowskiego.

6. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. Mariana Kitę z Woli Zabierzowskiej

Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Informujemy, że pielgrzymka do Chorwacji i sanktuarium Matki Bożej w Medjugorie została przełożona na wrzesień przyszłego roku.

Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia zdrowia i obfitości łask Bożych, zaś wszystkim radosnego świętowania niedzieli oraz opieki Bożej na cały tydzień. Niech Matka Boża, Pani Zabierzowska, ma nas w swojej opiece!

Dobrym nasieniem sa synowie królestwa