Jak zmienia się ustawienia w najbardziej popularnych wyszukiwarkach?

– Google Chrome

– Internet Explorer 6.0 i 7.0

Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.
– Mozilla Firefox
Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.

– Opera

Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.

– Safari

ALLELUJA