ŚWIATOWE OSTATKI WALENTYNKOWE

ŚWIATOWE OSTATKI WALENTYNKOWE

UWAGI PORZĄDKOWE!

Zabawa trwa od 17:00 do 21:00. Jest to impreza zamknięta, czyli nie ma możliwości wchodzenia i wychodzenia z Domu Kultury kiedy się komuś tego zachce. Dotyczy to głównie niepełnoletnich uczestników. Wcześniejsze opuszczenie miejsca zabawy jest możliwe za pisemną zgodą rodziców lub gdy rodzice osobiście zgłoszą się po swoje dziecko. Niedopuszczalne jest w czasie trwania zabawy wnoszenie, a tym bardziej korzystanie w Domu Kultury z wszelkiego rodzaju używek typu: papierosy (także e-papierosy), alkohol, dopalacze czy narkotyki. Za niestosowanie się do tych zasad zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

Zasady te mają na celu przede wszystkim bezpieczeństwo wszystkich uczestników imprezy ostatkowej.

Za zrozumienie z góry dziękuję 🙂
ks. Piotr

W sobotzabawaandę 14 lutego 2015 r. w domu kultury w Woli Zabierzowskiej o godz. 17:00 rozpocznie się walentynkowa zabawa ostatkowa.
Będzie to kolejne spotkanie młodych z naszej Parafii w ramach przygotowań do ŚDM 2016. Udział wziąć mogą wszyscy młodzi – zarówno wiekiem jak i duchem. Wstęp – tak jak ostatnio – 5 zł od osoby. W tej cenie dobra zabawa i pyszne jedzenie. Planowane są zabawy-niespodzianki i różne konkursy. Zachęcam do zgłaszania przebojów muzycznych, przy których chcecie potańczyć. Wysyłajcie tytuły swoich utworów lub linki do nich w Internecie pod mój adres x@petruszet.pl – te utwory będą brane w pierwszej kolejności pod uwagę. Mile widziane wideoklipy.

luty 2015
« sty   mar »