ZDJĘCIA Z DROGI KRZYŻOWEJ

  • 4

komentarze 4

pielgrzym

Marzec 23, 2016at 10:37 am

Nie da się w żadnych słowach podziękowań wyrazić wdzięczności księdzu PIOTROWI za zorganizowanie tak głęboko przeżywających przygotowań do WIELKIEJ NOCY. Idąc w ciszy i słysząc PANA BOGA na Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Chce się powiedzieć ZOSTAŃ Z NAMI NA ZAWSZE KSIĘŻE PITRZE I PROWADŹ
NAS W CIEMNOŚCI I MILCZENIU.

Ewa i Klinka

Marzec 22, 2016at 6:07 pm

Uczestniczyłyśmy już w drugiej EKSTREMALNEJ DRODZE KRZYŻOWEJ. Dziękujemy Panu Bogu za duchowe przeżycie i pomoc w dotarciu do celu i uczestniczeniu w modlitwie z zaniesionymi intencjami. Księdzu Piotrowi za zorganizowanie i modlitwę. Serdecznie polecamy i zapraszamy na następny rok jeśli Ksiądz Piotr zorganizuje. Może do Staniątek lub do Mogiły ( cichutko podpowiadamy ) SZCZĘŚĆ BOŻE

Ka Wa

Marzec 22, 2016at 2:37 pm

Mimo dręczenia do krwi przez jeden but-dziękuję Opatrzności że mogłam uczestniczyć w tej Drodze- Cisza- Las i My z różańcem w ręce… – DZIĘKUJĘ ORGANIZATOROM.

pielgrzymi

Marzec 21, 2016at 11:22 am

Nie trzeba być bardzo wnikliwym obserwatorem rzeczywistości, żeby dostrzec w niej ogromny deficyt ciszy.
I właśnie podczas piątkowego pielgrzymowania do Mikluszowic każdy z pielgrzymów doświadczył niezwykłego daru – daru ciszy, która w dodatku była ciszą Bożą, bo stała się naszą modlitwą! Ileż myśli, refleksji miało szansę przemknąć przez nasze głowy, dotrzeć do naszych serc… Dziękujemy wszystkim, którzy trudzili się przy zorganizowaniu tych kilkugodzinnych rekolekcji w drodze.

KONTAKT

Parafia Opieki Najświętszej Maryi Panny 32-007 Zabierzów Bocheński 107

+48 12 281 67 40

kontakt@parafiazabierzow.pl

http://parafiazabierzow.pl/

Traffic at a Glance

Odsłony 11.784

Dni w zakresie 30

Średnia dzienna liczba odsłon 393

Z wyników wyszukiwania 2.956

Unikalne IP 2.158

Ostatnie 30 minut 1

Dzisiaj 3

Wczoraj 200

Odwiedziny

Mapa odwiedzin