ODPUSTOWE PODZIĘKOWANIE KSIĘDZA PROBOSZCZA

  • -

ODPUSTOWE PODZIĘKOWANIE KSIĘDZA PROBOSZCZA

Moi Kochani!

Pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania uroczystości odpustowych: panu kościelnemu i jego małżonce; panu organiście; młodzieży ze scholi oraz Liturgicznej Służbie Ołtarza; osobom, które zadbały o czystość naszej świątyni i piękną dekorację kwiatową; pani gospodyni i paniom, które zadbały o przygotowanie stołu odpustowego.

Dziękuję za dar zaangażowania strażakom – zarówno panom, jak i paniom – na których zawsze można liczyć; pocztom sztandarowym Ochotniczych Straży Pożarnych i szkół podstawowych; osobom niosącym chorągwie, feretrony i baldachim. Dziękuję za dar modlitwy członkom Żywego Różańca, dzieciom pierwszokomunijnym i tym najmłodszym sypiącym kwiaty i dzwoniącym na dzwonkach.

Z serca dziękuję rodzinom, wszystkim parafianom i obecnym na uroczystości gościom. Łączą się z nami duchowo także nasi chorzy, których cierpienia i modlitwy są dla nas wszystkich wsparciem nieocenionym.

Serdeczna Matko, Pani nasza Zabierzowska, miej w swojej opiece całą parafię!

Ksiądz Proboszcz


KONTAKT

Parafia Opieki Najświętszej Maryi Panny 32-007 Zabierzów Bocheński 107

+48 12 281 67 40

kontakt@parafiazabierzow.pl

http://parafiazabierzow.pl/

Traffic at a Glance

Odsłony 12.023

Dni w zakresie 30

Średnia dzienna liczba odsłon 401

Z wyników wyszukiwania 2.954

Unikalne IP 2.151

Ostatnie 30 minut 0

Dzisiaj 16

Wczoraj 354

Odwiedziny

Mapa odwiedzin