KOLĘDNICY Z DĘBU NA PLEBANII

  • -

KOLĘDNICY Z DĘBU NA PLEBANII

Na zaproszenie księdza proboszcza Piotra Studnickiego, grupa kolędnicza KS „Dąb” gościła na plebanii Parafia Opieki Najświętszej Maryi Panny w Zabierzowie Bocheńskim. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i wspólne kolędowanie. Jakież było nasze zaskoczenie w momencie gdy ksiądz Piotr podarował nam prezent – oryginalną koszulkę meczową (z autografem) w której w czasie gry w ACF Fiorentina występował Artur Boruc.

Księże Proboszczu, dziękujemy za przemiłe spotkanie i fantastyczny prezent. Bóg zapłać.

…ZOBACZ WIĘCEJ


KONTAKT

Parafia Opieki Najświętszej Maryi Panny 32-007 Zabierzów Bocheński 107

+48 12 281 67 40

kontakt@parafiazabierzow.pl

http://parafiazabierzow.pl/

Traffic at a Glance

Odsłony 19.573

Dni w zakresie 30

Średnia dzienna liczba odsłon 652

Z wyników wyszukiwania 4.846

Unikalne IP 2.826

Ostatnie 30 minut 1

Dzisiaj 100

Wczoraj 287

Odwiedziny