PARAFIALNA JAŁMUŻNA WIELKOPOSTNA

  • -

PARAFIALNA JAŁMUŻNA WIELKOPOSTNA

Trzy podstawowe praktyki pokutne: post, modlitwa i jałmużna to skuteczne lekarstwa na nasze grzechy. Poświęćmy Bogu więcej czasu na modlitwę. Nie zaniedbujmy udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Odkryjmy wartość postu i chętnie z niego korzystajmy. Dzielmy się swoimi dobrami duchowymi i materialnymi.

Przez Wielki Post do skrzynki z napisem JAŁMUŻNA WIELKOPOSTNA, znajdującej się na stoliku z gazetami, można wrzucać dowolne ofiary. Zebrane środki zostaną przeznaczone na cele charytatywne, m.in. na przygotowanie paczek świątecznych dla najbardziej potrzebujących parafian.


KONTAKT

Parafia Opieki Najświętszej Maryi Panny 32-007 Zabierzów Bocheński 107

+48 12 281 67 40

kontakt@parafiazabierzow.pl

http://parafiazabierzow.pl/

Traffic at a Glance

Odsłony 11.784

Dni w zakresie 30

Średnia dzienna liczba odsłon 393

Z wyników wyszukiwania 2.956

Unikalne IP 2.158

Ostatnie 30 minut 0

Dzisiaj 3

Wczoraj 200

Odwiedziny

Mapa odwiedzin