JESTEM ZBUDOWANY WASZYM ŚWIADECTWEM WIARY

  • -

JESTEM ZBUDOWANY WASZYM ŚWIADECTWEM WIARY

Kościół żyje dzięki Eucharystii (św. Jan Paweł II). Najświętsza Eucharystia to największy dar Chrystusa dla nas. W Boże Ciało uczestniczyliśmy we Mszy świętej oraz uroczyście podążaliśmy w procesji za Chrystusem Eucharystycznym.

Umiłowani Parafianie! Jestem zbudowany Waszym świadectwem wiary – miłości do Eucharystii, wyrażonym tak licznym i zaangażowanym udziałem, przygotowaniem całej trasy procesji. Wykonane ołtarze prezentowały się niezwykle pięknie. Ich pomysłowość i oryginalność podziwialiśmy wszyscy. Uwiecznione zostały dla przyszłych pokoleń na zdjęciach. Z całego serca dziękuję twórcom ołtarzy: Strażakom z Zabierzowa Bocheńskiego i Woli Zabierzowskiej, Kołu Gospodyń Wiejskich z Woli Zabierzowskiej, kandydatom do bierzmowania, Klubowi Sportowemu „Dąb”. Wszyscy ze swojego zadania wywiązaliście się wspaniale!

Pragnę wyrazić wdzięczność strażakom za niesienie baldachimu, chorągwi oraz zabezpieczenie trasy procesji. Dziękuję również pocztom sztandarowym oraz osobom, które niosły feretrony, dzieciom z klas III i IV w strojach komunijnych, chłopcom dzwoniącym na dzwonkach, dziewczynkom ścielącym płatkami kwiatów drogę Jezusowi, całej służbie liturgicznej ołtarza, organiście i kościelnemu.

Tegoroczna trasa procesji była długa, ale jestem przekonany, że podjęty trud Jezus Chrystus wynagrodzi, obficie błogosławiąc całej naszej parafialnej wspólnocie. W poszczególne dni oktawy Bożego Ciała zapraszam do udziału w procesji eucharystycznej wokół kościoła.

Ksiądz Proboszcz


>>FOTORELACJA z PROCESJI<<


KONTAKT

Parafia Opieki Najświętszej Maryi Panny 32-007 Zabierzów Bocheński 107

+48 12 281 67 40

kontakt@parafiazabierzow.pl

http://parafiazabierzow.pl/

Traffic at a Glance

Odsłony 11.193

Dni w zakresie 30

Średnia dzienna liczba odsłon 373

Z wyników wyszukiwania 2.889

Unikalne IP 2.358

Ostatnie 30 minut 0

Dzisiaj 0

Wczoraj 749

Odwiedziny

Mapa odwiedzin