WARTO PIĘKNIE ŻYĆ

WARTO PIĘKNIE ŻYĆ

Młodzi Bierzmowani 23 czerwca 2018 roku pielgrzymowali do grobu młodej misjonarki Helenki Kmieć.

Oto pierwsze nadesłane świadectwa. Czekamy na kolejne.

Uważam, że pomysł na wyjazd właśnie do miejsca, gdzie żyła Helenka Kmieć, był bardzo udany. Szczerze mówiąc, nie wiedziałam nic o niej wcześniej, ale cieszę się, że już wiem. Zazwyczaj święci kojarzą nam się z ludźmi, którzy żyli 100 czy 500 lat temu i usprawiedliwiamy się, że wtedy były inne czasy i może było łatwiej tak żyć. Myślę, że daje ona przykład i młodym i starszym, że żeby dzielić się dobrem wystarczy starać się i chcieć.

Kamila Białas

Dla mnie ta pielgrzymka była wyjątkowa. Doszukałem się wielu podobieństw Helenki Kmieć do mnie, nazwiska bardzo podobne, ona uczestniczyła w scholi, a ja w LSO itd… Może to był tylko mega zbieg okoliczności, ale po tej pielgrzymce czuję, że Bóg chciał mi przekazać, że teraz moja kolej i żebym się wziął do roboty.

Grzegorz Kmiecik

>>ZOBACZ  ZDJĘCIA<<