WARTO PIĘKNIE ŻYĆ

  • -

WARTO PIĘKNIE ŻYĆ

Młodzi Bierzmowani 23 czerwca 2018 roku pielgrzymowali do grobu młodej misjonarki Helenki Kmieć.

Oto pierwsze nadesłane świadectwa. Czekamy na kolejne.

Uważam, że pomysł na wyjazd właśnie do miejsca, gdzie żyła Helenka Kmieć, był bardzo udany. Szczerze mówiąc, nie wiedziałam nic o niej wcześniej, ale cieszę się, że już wiem. Zazwyczaj święci kojarzą nam się z ludźmi, którzy żyli 100 czy 500 lat temu i usprawiedliwiamy się, że wtedy były inne czasy i może było łatwiej tak żyć. Myślę, że daje ona przykład i młodym i starszym, że żeby dzielić się dobrem wystarczy starać się i chcieć.

Kamila Białas 


Dla mnie ta pielgrzymka była wyjątkowa. Doszukałem się wielu podobieństw Helenki Kmieć do mnie, nazwiska bardzo podobne, ona uczestniczyła w scholi, a ja w LSO itd… Może to był tylko mega zbieg okoliczności, ale po tej pielgrzymce czuję, że Bóg chciał mi przekazać, że teraz moja kolej i żebym się wziął do roboty.

 Grzegorz Kmiecik       


>>ZOBACZ  ZDJĘCIA<<


>>PRZECZYTAJ RELACJĘ Z PIELGRZYMKI<<


WYSZUKIWANIE

LITURGIA SŁOWA NA DZIŚ

KONTAKT

Parafia Opieki Najświętszej Maryi Panny 32-007 Zabierzów Bocheński 107

+48 12 281 67 40

kontakt@parafiazabierzow.pl

http://parafiazabierzow.pl/

Traffic at a Glance

Odsłony 21.701

Dni w zakresie 30

Średnia dzienna liczba odsłon 723

Z wyników wyszukiwania 5.234

Unikalne IP 3.269

Ostatnie 30 minut 0

Dzisiaj 2

Wczoraj 495

Odwiedziny