PARAFIALNE INWESTYCJE

  • -

PARAFIALNE INWESTYCJE

Rozpoczęły się prace mające na celu poszerzenie parkingu przy kościele o dodatkowe 1300m². W imieniu całej naszej wspólnoty parafialnej bardzo dziękujemy Burmistrzowi Miasta i Gminy Niepołomice – p. Romanowi Ptakowi oraz naszej parafiance – p. Beacie Kukli, kierowniczce Referatu Inwestycji Komunalnych, za życzliwe ustosunkowanie się do naszej prośby oraz zajęcie się organizacją rozbudowy parkingu. Nasza wdzięczność jest ogromna, tym bardziej, że koszt inwestycji w całości pokrywa Gmina.

 


Po wcześniejszym położeniu blachy na dachu budynku przy plebanii, zakończyliśmy obecnie remont wewnętrznych pomieszczeń. Odnowiona została całkowicie sala katechetyczna i korytarz, na którym pojawiły się dwie toalety, męska i damska. Toalety – po podłączeniu w najbliższym tygodniach wody i kanalizacji – będą ogólnodostępne podczas niedzielnych i świątecznych nabożeństw w kościele. Wodę doprowadzimy również do kościoła. W wyremontowanej sali katechetycznej zostaną zainstalowane przed zimą piece na prąd. Efekt wykonanych prac remontowych można będzie obejrzeć w przyszłą niedzielę po Mszach świętych.


Jak można zauważyć, stojące w kościele dwa duże konfesjonały zostały niedawno poprawione i bardzo solidnie odniowione. Wymieniliśmy również drzwi zewnętrzne do planowanej w przyszłości nowej zakrystii. Jesienią pojawią się w niej nowe drzwi wewnętrzne oraz nowe okno.


WYSZUKIWANIE

LITURGIA SŁOWA NA DZIŚ

KONTAKT

Parafia Opieki Najświętszej Maryi Panny 32-007 Zabierzów Bocheński 107

+48 12 281 67 40

kontakt@parafiazabierzow.pl

http://parafiazabierzow.pl/

Traffic at a Glance

Odsłony 12.047

Dni w zakresie 30

Średnia dzienna liczba odsłon 402

Z wyników wyszukiwania 3.077

Unikalne IP 2.350

Ostatnie 30 minut 0

Dzisiaj 1

Wczoraj 346

Odwiedziny