W IMIENIU JUBILATÓW

  • -

W IMIENIU JUBILATÓW

Niedzielne popołudnie 28 października 2018 roku zostało poświęcone w naszej parafii osobom obchodzącym 50-lecie i 25-lecie zawarcia sakramentu małżeństwa. Najpierw o godz. 15 mogliśmy uczestniczyć we Mszy Świętej sprawowanej w naszej intencji. Następnie w Domu Kultury w Woli Zabierzowskiej odbyło się uroczyste spotkanie „złotych i srebrnych” jubilatów.

Mieliśmy okazję obejrzeć przygotowaną specjalnie dla nas sztukę teatralną „W poszukiwaniu rodzinnej miłości”, a potem bardzo miło spędzić wspólnie czas. Wszyscy jubilaci otrzymali i to wielokrotnie jak najlepsze życzenia.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego ważnego spotkania, a młodzieżowej grupie teatralnej życzymy, by pamiętali o słowach wypowiedzianych w finale przygotowanego przez nich przedstawienia.

W imieniu jubilatów-Krzysztof Nowak


KONTAKT

Parafia Opieki Najświętszej Maryi Panny 32-007 Zabierzów Bocheński 107

+48 12 281 67 40

kontakt@parafiazabierzow.pl

http://parafiazabierzow.pl/

Traffic at a Glance

Odsłony 19.592

Dni w zakresie 30

Średnia dzienna liczba odsłon 653

Z wyników wyszukiwania 4.848

Unikalne IP 2.830

Ostatnie 30 minut 11

Dzisiaj 119

Wczoraj 287

Odwiedziny