NIEPLANOWANE – od 1 listopada w kinach

NIEPLANOWANE – od 1 listopada w kinach

Jedyne, czego pragnęła Abby Johnson, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze…

Film „Nieplanowane” powstał na podstawie bestsellerowej książki Abby Johnson i Cindy Lambert pod tym samym tytułem. Książka stała się jedną z najgłośniejszych publikacji w Stanach Zjednoczonych. Abby odsłania w niej sekrety skrywane przez organizację Planned Parenthoood, jedną z największych i najgłośniejszych instytucji zajmujących się aborcją.

październik 2019
« wrz   lis »