POPIKNIKOWE WRAŻENIA

POPIKNIKOWE WRAŻENIA

27 czerwca 2015 r. odbył się parafialny piknik rodzinny. Bardzo zaangażowani organizatorzy zebrali się już o godzinie 14:00, czyli 2 godziny przed rozpoczęciem pikniku. Wszystko udało się na czas przygotować. Piknik rozpoczęliśmy od wspólnego zaśpiewania hymnu Światowych Dni Młodzieży i modlitwy.

Następnie przeszliśmy do przygotowanych wcześniej atrakcji. Konkurencji było wiele i wszystkie rozgrywały się jednocześnie. Każda z konkurencji była ciekawa i wymagająca dużej dawki energii. Udział brali wszyscy zarówno młodzi ciałem jak i duchem. Było zabawnie i dość śmiesznie. Nie było osoby, która by żałowała, że przyszła. Angażowali się wszyscy, chociażby w zabawach integracyjnych, których też było dużo.

Nie zapomnijmy uwzględnić, że przez cały piknik płonęło ognisko, przy którym były smażone kiełbaski i grzanki. Nasze mamy przygotowały pyszne placki, picia też nie brakowało. Przy salce było stoisko z ŚDM-owymi gadżetami. Można było kupić np. podkoszulki z logo ŚDM i wiele innych rzeczy. Obok tego stoiska było biuro, w którym każdy otrzymał bilet-los.

Około godziny 19:00 udało się wykonać kilka zdjęć z „lotu ptaka”. Ksiądz Piotr pod opieką dwóch silnych mężczyzn wyszedł na drabinę i zrobił cudowne zdjęcia. Koło godziny 20:00 odbył się konkurs wiedzy o ŚDM. Udział w tym konkursie wzięło 8 osób, wygrała Karolina Grochot. „Puchar Antygwiazdorski”, czyli nagrodę główną wylosowała p. Maria Baran.

Po rozdaniu wszystkich nagród, kończąc całe spotkanie, zatańczyliśmy kilka tańców integracyjnych, przy których nie zabrakło śmiechu i dobrej zabawy. Całe spotkanie zakończyliśmy koło godziny 21:00 Apelem Jasnogórskim i wspólną modlitwą.

Bardzo wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i wspólną zabawę. Każdy, kto nie był niech żałuje… było naprawdę odjazdowo. Niech się przynajmniej ucieszy tekstem i oglądaniem zdjęć.

Monika Antończyk – jedna z organizatorek pikniku

>> ZOBACZ  ZDJĘCIA  Z  PIKNIKU<<