MŁODZI CHRZEŚCIJANIE WSPIERAJĄ MODLITWĄ PRZEŚLADOWANYCH BRACI

  • -

MŁODZI CHRZEŚCIJANIE WSPIERAJĄ MODLITWĄ PRZEŚLADOWANYCH BRACI

rozaniecSDM2015W czwartopiątkowy wieczór październikowy (23.10.2015) popłynęła do nieba modlitwa różańcowa za prześladowanych w różnych zakątkach świata chrześcijan. Większość uczestników nabożeństwa stanowili ludzie młodzi. Prosili dla swoich braci i sióstr w wierze o męstwo w chwili próby  i wierność Chrystusowi, aż do końca. A dla siebie o łaskę czytelnego dawania świadectwa swojej wiary w tych środowiskach, których żyją na co dzień.

Zanim nadejdą Światowe Dni Młodzieży, które będą wielką manifestacja wiary ludzi młodych, to już dziś trzeba spróbować poczuć się dumnym z faktu, że jestem uczniem Jezusa. Bardzo wielu chrześcijan robi to mężnie każdego dnia, często płacąc najwyższą cenę, czyli oddając swoje życie.


>>Kilka zdjęć z nabożeństwa<<