INTENCJE POGRZEBOWE

INTENCJE POGRZEBOWE

Z uwagi na to, że w czasie pogrzebów zamawianych jest dużo intencji pogrzebowych, informujemy, że tylko intencje od najbliższej rodziny i sąsiadów będą odprawiane w naszej parafii.

Intencje od pozostałych członków rodziny, znajomych, współpracowników itd. odprawiane będą poza naszą parafią w terminie, który nie jesteśmy w stanie podać, jednak nie później niż do roku od chwili pogrzebu. Część tych intencji przekazywana będzie ks. Jackowi do Niepołomic na Jazy, a także kapłanom pracującym na misjach i chorym księżom.

Uwarunkowane jest to nadmiernym obłożeniem księgi intencyjnej zamawianymi intencjami pogrzebowymi, co skutkuje tym, że trudno jest zamówić pozostałym parafianom Msze św. w rozsądnym terminie.

Dziękujemy za zrozumienie.

SZUKAJ NA STRONIE